Genel

Köpek Külotu ve Pedi Neden Kullanılmalıdır? Köpek Pedi Nereden Alınır?

Köpek külotunu veya köpek pedlerini daha önceden duymamış olabilirsiniz. Nitekim, sık kullanılan bir ürün de değildir, ancak bazı durumlarda hayat kurtarıcı olabilir. Her ne kadar köpeklerin doğasında bu tarz ürünler bulunmasa da ev içerisinde bakımı yapılan köpekler için bu tarz ürünler kullanılmalıdır.

Köpek Külotu ve Köpek Pedi Nedir?

Bu ürünler adından da anlaşılacağı üzere köpekler için üretilmiş külotlar ve pedlerdir. Genellikle idrarını tutamayan veya regl dönemindeki dişi köpekler için kullanılmaktadır. Eğer kullanılması gerekmiyorsa, kullanılmamalıdır. Aksi halde köpeğiniz huzursuz olabilir.

Ev içerisinde yaşayan köpeklerin evin herhangi bir bölgesine idrar yapmasını engellemek için kullanılmaktadır, ancak bu köpeğin tuvalet eğitimi almasına gerek olmadığı anlamına gelmez. Yani, köpeğiniz tuvalet eğitimi almasına rağmen tuvaletini tutamıyorsa bu ürünlere yönelinebilir. Aksi halde tuvalet eğitimi alması gerekmektedir.

Dişi Köpeklerde Regl Lekesini Engellemek

Köpek Külotu ve Pedi Neden Kullanılmalıdır? Köpek Pedi Nereden Alınır?

Eğer dişi bir köpeğiniz varsa ve kısırlaştırılmamışsa regl dönemlerinde özel pedler kullanmanız gerekebilir. Aksi halde evin çeşitli bölgelerinde kan lekeleri ortaya çıkacaktır. Bu durumu engellemek için tek ihtiyacınız olan köpek pedleri veya külotlarıdır.

Bu külotlar yüksek emiciliğe sahip olduğu için idrarı ve kanı kolaylıkla emebilir. Bu sayede kanın herhangi bir yere bulaşması mümkün değildir. Gerektiği zamanlarda yenisi ile değiştirilmesi gerekir.

Köpek Kültotları ve Pedleri Nasıl Kullanılır?

Bu ürünler genel olarak yüksek emiş kapasitesine sahiptir. Bununla beraber köpekler için ergonomik olarak üretilmektedir. Özel yapıları sayesinde köpekleri rahatsız etmez ve konforlu bir şekilde kullanmalarını sağlar.

Bu ürünlerin bel kısmı elastik yapıya sahiptir. Eğer köpeğinizin boyutlarına uygun bir ped seçimi yaparsanız köpeğiniz oldukça rahat edecektir. Özel yapıları sayesinde üzerinde kuyrukların dışarı çıkmasını sağlayan boşluk bulunmaktadır. Bunun yanı sıra köpeklere giydirmesi oldukça kolay ve sorunsuzdur.

Bu ürünlerin bir diğer özelliği ise kaydırmaz yapıya sahip olmasıdır. Bu sayede istenmeyen durumlara karşı köpeğin üzerinden kaymaz ve rahatsızlık vermez.

Köpek Külot ve Pedleri Nereden Satın Alınır?

Köpek Külotu ve Pedi Neden Kullanılmalıdır? Köpek Pedi Nereden Alınır?

Ne yazık ki köpek pedleri henüz çok yaygın olmadığı her pet shop mağazasında bulunmuyor. Bu yüzden internet alışverişine yönelmenizi tavsiye ederiz. Böylece daha uygun fiyata daha kaliteli ürünler alabilirsiniz. Burada önemli olan nokta ise alışveriş yapacağınız sitenin güvenilir olmasıdır. Bunun için petzzshop.com’u önerebilirim. Hem güvenilir olmaları hem de hızlı kargoları sayesinde en iyi alışveriş sitelerinden bir tanesidir. Ayrıca kapıda ödeme seçeneği de bulunuyor. Eğer köpek külotu ve pedi arıyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Köpek Mamaları
Köpek Mamaları
Köpek Mamaları
Köpek Tasmaları
Köpek Yatakları
Köpek Yatakları
Köpek Ödülleri
Köpek Ödülleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu