Genel

En Kaliteli Kedi Oyuncakları Markaları ve Çeşitleri

Kaliteli kedi oyuncakları şüphesiz tüm kedi severlerin yakından incelediği ürünler olmaktadır. Fiyat ve kalite bakımından en iyi kedi oyuncakları seçenekleri inceledik. En sık tercih edilen ucuz ve kaliteli kedi oyuncakları satın alma seçenekleri sıralanmıştır.

Kedi oyuncakları, kedi sağlığının korunması başta olmak üzere kedinizin tuvalet ihtiyacını gidermesi için birbirinden farklı yapıya ve içeriğe bağlı olarak birçok farklı seçenek sunmaktadır. Kedi sahiplerinin sıklıkla kafasını karıştıran en iyi kedi oyuncakları sorusunu bu yazımızda cevapladık. Küçük dostunuzun sağlıklı ve mutlu bir geleceğe sahip olması için en ucuz fiyata kaliteli kedi oyuncakları seçenekleri listemizde yer alıyor.

En İyi Kedi Oyuncakları Markası ve Çeşitleri

Birçok kedi sahibinin bildiği gibi dostlarımızın sağlığını ve psikolojik düzeylerini koruması, günlük enerjilerini gidermeleri gerekmektedir. Bu durumlara çözüm bulmak isteyen kedi sahiplerine, çözüm için kedi oyuncakları meydana çıkmaktadır.

Türkiye’nin en büyük çevrim içi pet shop mağazası petzzshop sitesi kedi ve diğer evcil hayvanlar için binlerce ürünü indirimli fiyata satın alma fırsatı sunuyor! Kedi sahipleri için kedi kumundan kedi oyuncakları, kedi yataklarından seyahat ürünlerine, kedi bakım malzemelerinden taşıma çantalarına binlerce ürün bulunmaktadır. İşte en kaliteli kedi oyuncakları markaları ve çeşitleri

1. Dangler Kedi Oltası

En Kaliteli Kedi Oyuncakları Markaları ve Çeşitleri

Bu oyuncak, oltanın başındaki elastik ipe bağlı oyuncak kedinizin peşinden gelmesini sağlayacak! Kedi olta oyuncağı ile kedinizin ilgisini kolaylıkla çeker ve size de kediniz ile eğlenceli vakitler geçirme şansı tanır. Kedi olta oyuncakları kedilerin en çok oynadığı oyuncaklar arasında bulunmaktadır. Ürün hijyeniktir, bakteri ve mikrop barındırmaz.

Ucuza Satın AL


2. Kedi Peluş Kuyruklu Mantar Oyun Topu

En Kaliteli Kedi Oyuncakları Markaları ve Çeşitleri

Birbirinden farklı renkler ile kedinizin doğal oynama ve avlanma içgüdülerini harekete geçirip aynı zamanda zevkle beraber oynayabileceğiniz Kong buluşu bir kedi oyuncağıdır. Peluş kuyruğu ve mantar topuyla kediniz eğlenceyi tekrar deneyimleyecek. Ürün boyutu 19 cm.

Ucuza Satın AL


3. Kediotu ÇubuğuEn Kaliteli Kedi Oyuncakları Markaları ve Çeşitleri

Özellikle büyüme çağlarında kedilerin dişleri kaşınabilmektedir. Gün içerisinde meydana gelen diş kaşınması ve birikmiş enerjilerini atabileceği bir kedi oyuncağıdır. Çubuğun içerisindeki kedi otu ve hasır lifler kedinizin ilgisini sürekli oyuncak üzerinde tutmasını ve severek oynamasını sağlamaktadır. Ürün boyutu 8 cm.

4. Hareket Sensörlü Pilli Kedi Oyuncağı

En Kaliteli Kedi Oyuncakları Markaları ve Çeşitleri

Sensörlü ve hareketli kedi oyuncağımız üzerinde bulunan tüyleri hareket ettirebilmektedir. Ön ve arka tarafta bulunan sensörler ile kedinizin hareketine göre ilerlemektedir. Bu oyuncak sayesinde kediniz zevkle ve heyecanla oynarken siz de onu neşeyle izleyin. Ürünün eni 15 cm, boyu 7 cm ve yükseklik 8 cm. 2 tane kalem pil takıp eğlenceye başlayın.

Ucuza Satın AL


5. Kedi Lazer OyuncakEn Kaliteli Kedi Oyuncakları Markaları ve Çeşitleri

Kedilerin vazgeçilmezi olan lazer oyuncağı. Bu lazer oyuncağını arkasındaki yapışkan sayesinde istediğiniz zemine yapıştırma imkanı sunar. İçerisindeki lazer rastgele bir şekilde hareketler yaparak kedinizin takip içgüdüsünü, hareketlenmesini ve mutlu olmasını sağlar. 2 çeşit lazer oyun seçimi vardır. 3 adet AAA pil ile çalışmaktadır.

Ucuza Satın AL

Köpek Mamaları
Köpek Mamaları
Köpek Mamaları
Köpek Tasmaları
Köpek Yatakları
Köpek Yatakları
Köpek Ödülleri
Köpek Ödülleri

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu