Köpek Malzemeleri ve Köpek Ürünleri

Ücretsiz Cins Köpek Almak

Köpek beslemek istiyoruz ve köpeğin giderlerini karşılayacak durumumuz var. Buna karşın ne yazık ki istediğimiz cins köpeği satın alabilecek kadar bütçemiz yok. İşte bu aşamada karşımıza sahiplendirme programları çıkıyor. Sahiplendirme programlarını takip ederek diler yavru dilersek de yetişkin köpekleri sahiplenerek onlar için yeni yuva olabilir, sahiplerini de köpeklerini sokağa atma riskinden kurtarabiliriz. Peki, ücretsiz cins köpek almak için neler yapmamız gerekiyor ve hangi adımları takip etmeliyiz?

İnternetteki Sahiplendirme Sitelerini Takip Edin

İşe ilk olarak internet üzerindeki sahiplendirme siteleriyle başlamanız gerekiyor. Başta sahibinden.com olmak üzere petarkadas.competlebi.com, mihav.com ve hayvanilanlari.com gibi internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Bu internet siteleri üzerinden ücretsiz olarak sahiplendirilen hayvanları gözlemleyebilir ve size konum olarak yakında olan sahiplerle doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Böylece düşük bütçenize karşın istediğiniz cins bir köpeği sahiplenebilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kullanın

Facebook üzerindeki sahiplendirme gruplarına katılın ve burada yürütülen kampanyaları takip altına alın. Böylece sahiplendirme işleminde doğrudan kişilerle irtibat kurabilir ve istediğiniz cinsteki köpeklere daha kolay sürede ulaşabilirsiniz. Arayışınızı sadece Facebook üzerinden sürdürmeyin. Ayrıca Twitter’da hayvan sahiplendirmeyle alakalı olan Hashtag’leri takip edebilirsiniz.

Barınakları Ziyaret Edin

İnternet her ne kadar en hızlı sonuç alacağınız kanallardan biri olarak görünüyor olsa da barınakları kesinlikle es geçmemek gerekiyor. Özellikle yavru köpekleri değilde erişkinlik çağına gelmiş köpekleri sahiplenmek istiyorsanız barınakların yardımıyla daha kolay köpek sahiplenebilirsiniz. Size en yakın hayvan barınağını öğrenmek için konum servisleri açık olan herhangi bir cihazdan köpek barınağı şeklinde arama yaparsanız en yakınınızdaki barınağın harita bilgisine kolayca ulaşabileceksinizdir.

 

Ücretsiz Cins Köpek Almak
Köpek Mamaları
Ücretsiz Cins Köpek Almak
Köpek Konserve
Ücretsiz Cins Köpek Almak
Köpek Tasması
Ücretsiz Cins Köpek Almak
Köpek Ödülleri

1 Yorum

  1. namik deniz 23 Mayıs 2017

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın