Apartmanda Beslenebilecek Köpekler

Apartmanda Beslenebilecek Köpekler köpek severlerin en fazla sorduğu sorulardan biridir.Çünkü imkanlar dolayısıyla kimi insan müstakil ev yerine apartmanda yaşayabilir peki bu evde beslenecek köpek cinsleri hangileridir?

Öyle köpek türleri bulunmaktadır ki apartmana hiç uygun bir ırk değildir.Çünkü bazı köpekler apartmanda değil sadece müstakil evlere uygundur.Köpeklerde boyutlarına göre küçük boy, orta boy, büyük boy olarak sınıflandırılmıştır.Kimimiz küçük boy ırkları severken kimimiz ise büyük boy ırkları daha çok sevmekteyiz.Bu konumuzda sizlere en çok apartmanda beslenebilecek köpekleri yazacağız.Küçük ırk köpek türleri apartman hayatı için çok daha kolaydır fakat küçük ırk köpekler diğer büyük köpeklere göre havlama sorunu daha fazla yaşatabilir.Burada sizin devreye girip köpeğinize bir takım eğitimleri vermeniz gerekir.

Küçük köpekler daha cabuk apartman yaşantısına uyum sağlayabilmektedirler, orta ve büyük boylar biraz daha zor uyum sağlar.Aslında hangi köpeğe karşı olan sevginiz var bilemeyiz fakat bu yazacağımız köpek türleri en fazla apartmanda beslenebilecek Köpekler olarak faydalanılmaktadır.

Listemizdeki köpekleri almadan önce iyi bir araştırma geçirmeniz özelliklerini iyi araştırmanız sizin nasıl bir köpek isteyeceğinizle orantılı olup olmadığınızı gösterir.Evde beslenecek köpekler listesini sizlerle paylaşıyoruz.

Apartmanda Beslenebilecek Köpek Cinsleri

Apartmanda Bakılabilecek Köpekler şunlardır:

Beagle: Çok fazla tercih edilen köpeklerden biridir.Beagle Özellikleri bu konumuzda mevcut.
Apartmanda Beslenebilecek Köpekler

Pug : Zaten şu Konuda Pug Özellikleri hakkında detaylı bilgi vermiştik.Küçük ırklardan biridir ama kendisini kendinden her zaman büyük gösterir kısacası sahibine cok bağlı sevecen bir köpektir.
Apartmanda Beslenebilecek Köpekler

Chihuahua: Özellikleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Chihuahua Özellikleri konumuza bakabilirsiniz.
Apartmanda Beslenebilecek Köpekler

Kaniş : Yine Uzunca bir yazı ile Kaniş hakkında detaylı bilgi vermiştik.Türkiye’de en fazla ev köpeği olarak yararlanılan köpeklerden biridir.Havlama sorunu dışında problem yaratmaz havlama konusunda eğitim vermelisiniz.
Apartmanda Beslenebilecek Köpekler

Yorkshire Terrier: Kızların fazlaca sevdiği köpek ırklarından biridir küçük boyutlu çok şirindir.Yorkshire Terrier konumuzda sizlere bilgiler sunduk inceleyebilirsiniz.
Apartmanda Beslenebilecek Köpekler

Amerikan Cocker: Ülkemizde fazlaca beslenen bir ırktır apartmanda cok uyumludur.Amerikan Cocker Özellikleri bu konuda daha detaylı inceleyebilirsiniz.
Apartmanda Beslenebilecek Köpekler

Avustralya Terrier: Apartmanda tercih edilen bir diğer ırkta bu köpektir.Uzunca tüyleri vardır tüyler dışında pek sıkıntı yaratmaz.Avustralya Terrier özellikleri bu konumuzda mevcut.Evde beslenecek köpekler arasında sık tercih edilir.
Apartmanda Beslenebilecek Köpekler

Jack Russell Terrier: Çok hareketli bir ırktır yaşamla dolu doludur.Her zaman içindeki sevgi dışına vurmuştur.Daha detaylı bilgi için Jack Russell Terrier Özellikleri tıklayabilirsiniz.
Apartmanda Beslenebilecek Köpekler

Golden Retriever: Büyük Boy köpek ırklarındandır.Apartmanda beslenebilecek bir ırktır.Daha ayrıntılı bilgi için Golden Retriever Özellikleri yararlanabilirsiniz.
Apartmanda Beslenebilecek Köpekler

Fransız Bulldog: Evde beslenecek köpeklerden biri fakat işte horlaması ve salyasının fazla olması sizleri biraz rahatsız edebilir.Onun haricinde gayet uygun bir köpek.Apartmanda beslenebilecek köpekler arayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor.Daha detaylı bilgiler hakkında öğrenmek için Fransız Bulldog Özellikleri
Apartmanda Beslenebilecek Köpekler

Apartmanda Beslenebilecek Köpekler konumuzun sonuna geldik sizlere hem köpekleri hemde sitemiz içersinde detaylı özelliklerine bakabileceğiniz şekilde özelliklerini sunduk.Evde beslenecek köpekler seçerken Sizler iyi bir araştırma sonrası en uygun dostunuzu rahatlıkla bulabilirsiniz.

153 Yorum var

  1. Hello 20 Mart 2018

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın